خانه / مدیریت و تبلیغات - درویش زاده / 📌بازاريابي یا برند؟
عضویت در کانال

📌بازاريابي یا برند؟

بازاريابي یا برند؟
مساله اينست !
مدتهاست به اين موضوع فكر مي نمودم و بنوعي دغدغه ذهني برايم ايجاد شده است كه بالاخره بازاريابي يا برند ؟
برخي مي گويند برند زير مجموعه بازاريابي است ، برخي ديگر از آن به عنوان ابزار ياد مي كنند، برخي نيز تلاش مي كنند برند را بعنوان يك ويترين جذاب براي تلاشهاي بازاريابي جلوه دهند .
اما برند چيست و واقعا جايگاه آن در بازاريابي كجاست ؟ ايكاش در ايران بجاي اين همه نام تجاري ، برند هم داشتيم تا بيشتر به عمق موضوع پي مي برديم .
دغدغه ام شايد دغدغه بسياري از متخصصين و علاقمندان اين حوزه نيز باشد و ارزش كنكاش و جستجو دارد، هميشه بازاريابي را با mixهاي مختلف ۴P, 5P , ….يادمان داده اند و سنجيده اند ، حال آنكه با برند غريبه ايم .
سنگ محك بازاريابي مان شده آميخته هايي بازاريابي حال آنكه برند آميزه اي بسيار بسيار جامع تر و گسترده تر از اين آميخته ها را در بر مي گيرد . مفهوم برند از محصول و تبليغ و ترفيع و كانال و قيمت فراتررفته و حتي از طرح و رنگ و بسته بندي و رفتار و … هم مي گذرد و ذهنيتها را شكل مي دهد.ذهنيت هايي كه به اين آساني شكل نمي گيرند و اگر شكل گرفتند ديگر به وفاداري مسحور كننده اي تبديل مي شوند كه بيا و ببين.اما بازاريابي با اين همه آميخته و فرايند ، مي تواند ؟ يا اگر مي تواند به همين راحتيست؟ نيت بيان مساله و ايجاد دغدغه اي جهت تفكر بود .شايد روزي برسد كه تمامي بازاريابي در يك كلمه خلاصه شود : آنهم “برند” 🎯✏️

دوستان خود را به گروه مدیریت و تبلیغات دعوت کنید

https://telegram.me/joinchat/AUNjPzvPsZyOWo5YvFHk5Q

———————-
کانال مدیریت و تبلیغات در تلگرام
telegram.me/modiiir

ادمین مجی 😎

hsp.ir
کسب درامد از تلگرام

درباره ی مهندس درویش زاده

درود من درویش زاده هستم .... فارغ التحصيل مهندسی کامپیوتر(ict) گرایش سیستمهای تحت شبکه، مدتی در زمینه تبلیغات، بازرگانی و فروش فعالیت داشته ام و در حال حاضر بصورت تخصصی بازاریابی اینترنتی و تبلبغات شبکه های اجتماعی را انجام میدهم. با آرزو های خوب

همچنین ببینید

📌پنج راهکار برای ایجاد فرهنگ نوآوری در سازمان‌ها

خیلی از شرکت‌ها واقعا می‌خواهند فرهنگ نوآوری را در سازمان خود ایجاد کنند، فرهنگی که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی پشتیبانی تلگرامی لاین استور