خانه / مدیریت و تبلیغات - درویش زاده / 📌انسان های توانگر چه میکنند؟
عضویت در کانال

📌انسان های توانگر چه میکنند؟

انسانهای توانگر چه می کنند؟

✏️از توانگران سه ساعت پیش از کار از خواب برمیخیزند در حالیکه ۳٪ از غیر توانگران اینگونه اند. سحرخیز باش تا کامروا باشی!

✏️از توانگران اهدافشان را مینویسند در حالیه فقط ۱۷ ٪ از غیر توانگران چنین می کنند. نوشتن اهداف امکان رسیدن به آن را افزایش می دهد.

✏️از توانکران روزانه ۳۰ دقیقه یا بیشتر به دلایل آموزشی یا کاری مطالعه میکنند در حالیکه تنها ۲٪ غیر توانگران چنین اند. مطالعه شانس موفقیت افراد را افزایش میدهد.

✏️از توانگران میگویند چه در ذهن دارند. ۶۹ ٪ غیرتوانگران چنین اند. بازگویی زودهنگام اهداف به دیگران شانس موفقیت را کاهش می دهد.

✏️ توانگران ماهانه پنج ساعت یا بیشتر را به ساختن ارتباطات کاری می گذارنند. ۱۶ ٪ غیر توانگران چنین اند. ارتباطات کاری خود را گسترش دهید.

✏️ از توانگران بر روی رسیدن به تنها یک هدف تمرکز میکنند. فقط ۱۲ ٪ از غیر توانگران اینگونه اند. تمرکز بر یک هدف خاص شانس موفقیت افراد را افزایش می دهد.

 

 

✏️از توانگران هفتهای چهار بار ورزشهای آیروبیک میکنند. ۲۳ ٪ ازغیر توانگران این کار را انجام میدهند. ورزش نه تنها توان جسمی بلکه توان فکری افراد را افزایش می دهد.

✏️از والدین توانگر فرزندانشان را در ماه به ۱۰ ساعت با بیشتر کار داوطلبانه می گمارند. ۳٪ از غیر توانگران چنین اند. کار عار نیست.

✏️ توانگران روزانه یک ساعت یا کمتر تلویزیون میبینند. ۲۳ ٪ از غیر توانگران چنین اند. تلویزیون رسانه تعاملی نیست و ذهن انسان را زایل می کند.

✏️ از توانگران روزانه عادتهای خوب موفقیت را به فرزندانشان می آموزند. ۱٪ از غیر توانگران اینگونه اند. موفقیت اصول دارد و آموختنی است .

✏️ از توانگران معتقدند عادتهای خوب فرصتهای موفقیت را می سازند. ۴٪ از غیر توانگران اینگونه اند. مثبت اندیشی موفقیت به همراه دارد و قانون جذب هم همین را می گوید.

منبع:مدیریت به زبان ساده

hsp.ir
کسب درامد از تلگرام

درباره ی سرکار خانم برومند مشاور تبلیغات اینترنتی

همچنین ببینید

📌پنج راهکار برای ایجاد فرهنگ نوآوری در سازمان‌ها

خیلی از شرکت‌ها واقعا می‌خواهند فرهنگ نوآوری را در سازمان خود ایجاد کنند، فرهنگی که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی پشتیبانی تلگرامی لاین استور