خانه / مدیریت و تبلیغات - درویش زاده / ?بازاريابي یا برند؟
عضویت در کانال

?بازاريابي یا برند؟

بازاريابي یا برند؟
مساله اينست !
مدتهاست به اين موضوع فكر مي نمودم و بنوعي دغدغه ذهني برايم ايجاد شده است كه بالاخره بازاريابي يا برند ؟
برخي مي گويند برند زير مجموعه بازاريابي است ، برخي ديگر از آن به عنوان ابزار ياد مي كنند، برخي نيز تلاش مي كنند برند را بعنوان يك ويترين جذاب براي تلاشهاي بازاريابي جلوه دهند .
اما برند چيست و واقعا جايگاه آن در بازاريابي كجاست ؟ ايكاش در ايران بجاي اين همه نام تجاري ، برند هم داشتيم تا بيشتر به عمق موضوع پي مي برديم .
دغدغه ام شايد دغدغه بسياري از متخصصين و علاقمندان اين حوزه نيز باشد و ارزش كنكاش و جستجو دارد، هميشه بازاريابي را با mixهاي مختلف ۴P, 5P , ….يادمان داده اند و سنجيده اند ، حال آنكه با برند غريبه ايم .
سنگ محك بازاريابي مان شده آميخته هايي بازاريابي حال آنكه برند آميزه اي بسيار بسيار جامع تر و گسترده تر از اين آميخته ها را در بر مي گيرد . مفهوم برند از محصول و تبليغ و ترفيع و كانال و قيمت فراتررفته و حتي از طرح و رنگ و بسته بندي و رفتار و … هم مي گذرد و ذهنيتها را شكل مي دهد.ذهنيت هايي كه به اين آساني شكل نمي گيرند و اگر شكل گرفتند ديگر به وفاداري مسحور كننده اي تبديل مي شوند كه بيا و ببين.اما بازاريابي با اين همه آميخته و فرايند ، مي تواند ؟ يا اگر مي تواند به همين راحتيست؟ نيت بيان مساله و ايجاد دغدغه اي جهت تفكر بود .شايد روزي برسد كه تمامي بازاريابي در يك كلمه خلاصه شود : آنهم “برند” ?✏️

دوستان خود را به گروه مدیریت و تبلیغات دعوت کنید

https://telegram.me/joinchat/AUNjPzvPsZyOWo5YvFHk5Q

———————-
کانال مدیریت و تبلیغات در تلگرام
telegram.me/modiiir

ادمین مجی ?

hsp.ir
کسب درامد از تلگرام

درباره ی مهندس درویش زاده

درود من درویش زاده هستم .... فارغ التحصيل مهندسی کامپیوتر(ict) گرایش سیستمهای تحت شبکه، مدتی در زمینه تبلیغات، بازرگانی و فروش فعالیت داشته ام و در حال حاضر بصورت تخصصی بازاریابی اینترنتی و تبلبغات شبکه های اجتماعی را انجام میدهم. با آرزو های خوب

همچنین ببینید

?پنج راهکار برای ایجاد فرهنگ نوآوری در سازمان‌ها

خیلی از شرکت‌ها واقعا می‌خواهند فرهنگ نوآوری را در سازمان خود ایجاد کنند، فرهنگی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی پشتیبانی تلگرامی لاین استور