خانه / مدیریت و تبلیغات - درویش زاده / ? اختصاص زمان به کارکنان
عضویت در کانال

? اختصاص زمان به کارکنان

? اختصاص زمان به کارکنان

✅ اختصاص زمان به کارکنان مسئله مهمی است ، تشکیل جلسات دونفره منظم با اعضاء گروهتان را باید در برنامه خود قرار دهید. حتی اگر کارمندان در خارج از مرکز خدمت می کنند جلسات را به صورت تلفنی تشکیل دهید.

@modiiir
? این جلسات را دو بار در ماه انجام و در طول جلسه، تلفن های غیرضروری به شما وصل نشود که بدین طریق به کارکنانتان نشان دهید که شما توجه کامل به جلسه را دارید.

@modiiir
? در طول جلسه در مورد روش ها و هدفهای کاری صحبت کنید و به خصوص به آنها اطلاع دهید که چه تصویری از رشد کاری آنان دارید و در عین حال فشار کاری خود را نیز به آنها نشان دهید.
@modiiir

? در جلسات دو نفره صمیمی تر و راحتتر باشید ممکن است در خلال جلسه کمی صحبت ها دوستانه شود زیاد سخت نگیرید اجازه دهید کارمند شما این احساس راحتی را عمیقا دریافت کند.
@modiiir

? اینگونه ارتباطات باعث میشود کارکنان با ارامش و جدیت بیشتری کارهای خود را به انجام رسانند. فراموش نکنید در پایان جلسه باید به خواسته ها و برنامه های مورد نظر خود, کاملا رسیدگی شده باشد.

? کانال مدیریت و تبلیغات در تلگرام
telegram.me/modiiir
ادمین مَجی ? www.hsp.ir

hsp.ir
کسب درامد از تلگرام

درباره ی مهندس درویش زاده

درود من درویش زاده هستم .... فارغ التحصيل مهندسی کامپیوتر(ict) گرایش سیستمهای تحت شبکه، مدتی در زمینه تبلیغات، بازرگانی و فروش فعالیت داشته ام و در حال حاضر بصورت تخصصی بازاریابی اینترنتی و تبلبغات شبکه های اجتماعی را انجام میدهم. با آرزو های خوب

همچنین ببینید

?پنج راهکار برای ایجاد فرهنگ نوآوری در سازمان‌ها

خیلی از شرکت‌ها واقعا می‌خواهند فرهنگ نوآوری را در سازمان خود ایجاد کنند، فرهنگی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی پشتیبانی تلگرامی لاین استور