خانه / مدیریت و تبلیغات - درویش زاده / ? راهنمایی سریع برای جذب پول بیشتر به زندگی شما
عضویت در کانال

? راهنمایی سریع برای جذب پول بیشتر به زندگی شما

? راهنمایی سریع برای جذب پول بیشتر به زندگی شما

✔️ شما سخت کار می کنید و خدمات زیادی برای عرضه دارید ولی چرا نتیجه آن در کیف پول شما منعکس نشده است و هنوز به آن اندازه که می خواهید پولدار نیستید به شما پیشنهاد می کنم حتماً در دوره آنلاین ویتامین های ذهن ثروت ساز ثبت نام کنید تا با رموز رسیدن و ثروت و فراوانی و برنامه ریزی ذهن ناخودآگاه در جهت کسب ثروت آشنا شوید. شما با رفتارها و باورهای ناخودآگاه خود باعث دفع پول می شوید.

در اینجا ۵ راهنمایی سریع برای جذب پول بیشتر به زندگی شما ارائه شده است .
telegram.me/modiiir

? نکته ۱ راهنمایی سریع برای جذب پول بیشتر:

قدر دانی از پول! اگر مثلاٌ حتی یک ریال به دست شما رسید، به خاطر آن هدیه سپاسگزار باشید. هر مقدار که هست سپاسگزار باشید فکر کنید چه احساس خوبی دارید وقتی حتی برای چیزهایی کوچک هم سپاسگزار باشید هربار که شما چیزی دریافت می کنید و به خاطر آن سپاسگزار هستید، یه کائنات آموزش می دهید که برایتان بیشتر ارسال کند.
telegram.me/modiiir

? نکته۲ راهنمایی سریع برای جذب پول بیشتر:

حد و مرز قائل شدن برای خود؛منظور من از حد و مرز یعنی شجاعت در گفتن «بله» وقتی چیزی می خواهید و گفتن «نه» وقتی چیزی را نمی خواهید. شما به کائنات یاد می دهید که کائنات با انتخاب چیزهای که شما می خواهید چگونه رفتار کند. مهم نیست که دیگران در مورد شما چگونه فکر می کنند، شما کار درست خود را انجام دهید بی نظمی و بهم ریختگی و اتلاف انرژی را از وجود خود پاک کنید حد و مرزهای محکم، اعتماد به نفس شما را می سازد و به شما این آزادی را می دهد تا بر آنچه می خواهید تمرکز داشته باشید.

کانال مدیریت و تبلیغات در تلگرام
telegram.me/modiiir
ادمین مَجی ? www.blog.hsp.ir

hsp.ir
کسب درامد از تلگرام

درباره ی مهندس درویش زاده

درود من درویش زاده هستم .... فارغ التحصيل مهندسی کامپیوتر(ict) گرایش سیستمهای تحت شبکه، مدتی در زمینه تبلیغات، بازرگانی و فروش فعالیت داشته ام و در حال حاضر بصورت تخصصی بازاریابی اینترنتی و تبلبغات شبکه های اجتماعی را انجام میدهم. با آرزو های خوب

همچنین ببینید

?پنج راهکار برای ایجاد فرهنگ نوآوری در سازمان‌ها

خیلی از شرکت‌ها واقعا می‌خواهند فرهنگ نوآوری را در سازمان خود ایجاد کنند، فرهنگی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی پشتیبانی تلگرامی لاین استور