خانه / مدیریت و تبلیغات - درویش زاده / ? سی ویژگی انسان مدنی: دکتر محمود سریع القلم استاد دانشگاه شهید بهشتی:
عضویت در کانال

? سی ویژگی انسان مدنی: دکتر محمود سریع القلم استاد دانشگاه شهید بهشتی:

? سی ویژگی انسان مدنی: دکتر محمود سریع القلم استاد دانشگاه شهید بهشتی:
?? ۱ ـ به شهروندان عادی بیشتر احترام بگذارد تا کسانی که پست و مقام دارند. ۲ ـ بتواند سی صفحه در مورد خود، روحیات و افکار خود بدون حتی یک جمله تکراری بنویسد. ۳ ـ برای خود به وسعت جهان، احترام قائل باشد. ۴ ـ در روز حداقل پانزده دقیقه برای شناخت خود وقت بگذارد. ۵ ـ از کسی سؤال خصوصی نپرسد. ۶ ـ برای هر سؤالی، چندین پاسخ متفاوت قائل باشد. /۷ ـ اختلاف خود با دیگران را با گفت‌و‌گو حل کند. ۸ ـ مبنای قضاوت در مورد انسان‌ها: ۹۵ درصد باطن و عمل آن‌ها، ۵ درصد.، ظاهرشان. ۹ ـ انتظارات خود را از دیگران به حداقل برساند. با توانایی‌های خود زندگی کند. ۱۰ ـ راستگویی و درستکاری را نه صرفاً یک فضیلت فردی بلکه استوانه آفرینش بداند؛.
http://telegram.me/modiiir ??
??۱۱- برای کل جامعه و آینده آن تلاش کند و نه صرفا در گروه و اطرافیان خود. ۱۲ ـ در روز پانزده دقیقه با گُل و گیاه وقت بگذراند و رنگ‌ها را تقدیر کند تا بلکه قدری از قدرت، سیاست، پول و خودنمایی فاصله گیرد. ۱۳ ـ در صف خود‌پرداز بانک، یک متر از کسی که مشغول کار بانکی است فاصله بگیرد. ۱۴ ـ با عذرخواهی، فضای تنش‌ها را تخفیف دهد. ۱۵ ـ از نیاز به نمایش، عبور کرده باشد. ۱۶ ـ اگر می‌خواهد ثروتمند شود، نهاد‌های دولتی و حکومتی را ترک کند. ۱۷ ـ بر کسانی که با او تفاوت فکری و سلیقه‌ای دارند، القاب نگذارد. ۱۸ ـ در زندگی اجتماعی و سیاسی: ۹۵ درصد فکر و مطالعه و استدلال، ۵ درصد حس، شایعات و فضا‌ها. ۱۹ ـ تا بتواند در رانندگی بوق نزند. ۲۰ ـ به گونه‌ای رفتار کند که صاحبان قدرت سراغ او بیایند و نه بالعکس. ۲۱ ـ بخش مهمی از زندگی خود را برای به جای گذاشتن میراثی ارزشمند برای جامعه، طراحی کند.

http://telegram.me/modiiir ??
?? هنگام به کار انداختن برف‌پاک‌کن‌ها برای شستشوی شیشه‌ها، اتوموبیل‌های اطراف را کثیف نکند. ۲۳ ـ برای هر انسانی، مستقل از اینکه چه فکری دارد و به کدام گروه تعلق دارد، ارزش انسانی قائل باشد. ۲۴ ـ از دوستی‌ها و به خصوص حلقه اول دوستان خود، مانند گُل مراقبت کند. ۲۵ ـ حداقل در دو کار گروهی به طور دائمی، برای فرو نشاندن منیت‌های خود، مشارکت کند. ۲۶ ـ اعتبار فکری افراد را در متون قابل اتکایی که تولید کرده‌اند، بداند. ۲۷ ـ وارد شبکه ذهنی منتقدین خود شود تا جهان آن‌ها را بهتر درک کند. ۲۸ ـ در رفتار اجتماعی و اخلاق فردی، قابل پیش‌بینی باشد. ۲۹ ـ به هیچ فرد، گروه و ملتی دشنام ندهد. با مخالفین خود، حقوقی رفتار کند. ۳۰ ـ و شأن و منزلت خود را به مراتب بالا‌تر از کسانی بداند که پست و مقام و منصب دارند.

? کانال مدیریت و تبلیغات در تلگرام

http://telegram.me/modiiir ?✅
ادمین مر?یم hsp.ir

hsp.ir
کسب درامد از تلگرام

درباره ی مهندس درویش زاده

درود من درویش زاده هستم .... فارغ التحصيل مهندسی کامپیوتر(ict) گرایش سیستمهای تحت شبکه، مدتی در زمینه تبلیغات، بازرگانی و فروش فعالیت داشته ام و در حال حاضر بصورت تخصصی بازاریابی اینترنتی و تبلبغات شبکه های اجتماعی را انجام میدهم. با آرزو های خوب

همچنین ببینید

?پنج راهکار برای ایجاد فرهنگ نوآوری در سازمان‌ها

خیلی از شرکت‌ها واقعا می‌خواهند فرهنگ نوآوری را در سازمان خود ایجاد کنند، فرهنگی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی پشتیبانی تلگرامی لاین استور