عضویت در کانال

? کارهای عجیب

? شخصی میگفت : به همسرم گفتم: همیشه برای من سوال بوده که چرا تو همیشه ابتدا سر و ته سوسیس را با چاقو می‌زنی، بعد آن را داخل ماهیتابه میندازی ؟!

? او گفت: علتش را نمی‌دانم این چیزی است که وقتی بچه بودم از مادرم یاد گرفتم. چند هفته بعد،وقتی خانواده همسرم را دیدم از مادرش پرسیدم: که چرا سر و ته سوسیس را قبل از تفت دادن میزنه؟

?http://telegram.me/modiiir ??
? او گفت: خودم هم دلیل خاصی برایش نداشتم هیچ‌وقت … اما چون دیدم مادرم این کار را می‌کند، خودم هم همیشه همان را انجام دادم، طاقتم تمام شد و با مادربزرگ همسرم تماس گرفتم تا بفهمم که چرا سر و ته سوسیس را می‌زده!

? او وقتی قضیه را فهمید خندید و گفت: در سال‌های دوری که از آن حرف می‌زنی، من در آشپزخانه فقط یک ماهیتابه کوچک داشتم و چون سوسیس داخلش جا نمی‌شد، مجبور بودم سر و ته آن را بزنم تا کوتاه‌تر شود … همین !

?http://telegram.me/modiiir ??

?? به برخي آداب، رسوم و آيينها فكر كنيد. در موردش تحقيق كنيد. شايد خيلي از اينها مانند داستان ما ريشه اي اتفاقي داشته باشد كه به مرور زمان به شكل كنوني خود رسيده اند. ما چقدر به سادگي نياكان خود خنديديم، روزي مي آيد كه آيندگان به خرافات ما خواهند خنديد.

? کانال مدیریت و تبلیغات در تلگرام
http://telegram.me/modiiir ??
ادمین مر?یم hsp.ir

hsp.ir
کسب درامد از تلگرام

درباره ی مهندس درویش زاده

درود من درویش زاده هستم .... فارغ التحصيل مهندسی کامپیوتر(ict) گرایش سیستمهای تحت شبکه، مدتی در زمینه تبلیغات، بازرگانی و فروش فعالیت داشته ام و در حال حاضر بصورت تخصصی بازاریابی اینترنتی و تبلبغات شبکه های اجتماعی را انجام میدهم. با آرزو های خوب

همچنین ببینید

?پنج راهکار برای ایجاد فرهنگ نوآوری در سازمان‌ها

خیلی از شرکت‌ها واقعا می‌خواهند فرهنگ نوآوری را در سازمان خود ایجاد کنند، فرهنگی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی پشتیبانی تلگرامی لاین استور