خانه / مدیریت و تبلیغات - درویش زاده / ?انسان های توانگر چه میکنند؟
عضویت در کانال

?انسان های توانگر چه میکنند؟

انسانهای توانگر چه می کنند؟

✏️از توانگران سه ساعت پیش از کار از خواب برمیخیزند در حالیکه ۳٪ از غیر توانگران اینگونه اند. سحرخیز باش تا کامروا باشی!

✏️از توانگران اهدافشان را مینویسند در حالیه فقط ۱۷ ٪ از غیر توانگران چنین می کنند. نوشتن اهداف امکان رسیدن به آن را افزایش می دهد.

✏️از توانکران روزانه ۳۰ دقیقه یا بیشتر به دلایل آموزشی یا کاری مطالعه میکنند در حالیکه تنها ۲٪ غیر توانگران چنین اند. مطالعه شانس موفقیت افراد را افزایش میدهد.

✏️از توانگران میگویند چه در ذهن دارند. ۶۹ ٪ غیرتوانگران چنین اند. بازگویی زودهنگام اهداف به دیگران شانس موفقیت را کاهش می دهد.

✏️ توانگران ماهانه پنج ساعت یا بیشتر را به ساختن ارتباطات کاری می گذارنند. ۱۶ ٪ غیر توانگران چنین اند. ارتباطات کاری خود را گسترش دهید.

✏️ از توانگران بر روی رسیدن به تنها یک هدف تمرکز میکنند. فقط ۱۲ ٪ از غیر توانگران اینگونه اند. تمرکز بر یک هدف خاص شانس موفقیت افراد را افزایش می دهد.

 

 

✏️از توانگران هفتهای چهار بار ورزشهای آیروبیک میکنند. ۲۳ ٪ ازغیر توانگران این کار را انجام میدهند. ورزش نه تنها توان جسمی بلکه توان فکری افراد را افزایش می دهد.

✏️از والدین توانگر فرزندانشان را در ماه به ۱۰ ساعت با بیشتر کار داوطلبانه می گمارند. ۳٪ از غیر توانگران چنین اند. کار عار نیست.

✏️ توانگران روزانه یک ساعت یا کمتر تلویزیون میبینند. ۲۳ ٪ از غیر توانگران چنین اند. تلویزیون رسانه تعاملی نیست و ذهن انسان را زایل می کند.

✏️ از توانگران روزانه عادتهای خوب موفقیت را به فرزندانشان می آموزند. ۱٪ از غیر توانگران اینگونه اند. موفقیت اصول دارد و آموختنی است .

✏️ از توانگران معتقدند عادتهای خوب فرصتهای موفقیت را می سازند. ۴٪ از غیر توانگران اینگونه اند. مثبت اندیشی موفقیت به همراه دارد و قانون جذب هم همین را می گوید.

منبع:مدیریت به زبان ساده

hsp.ir
کسب درامد از تلگرام

درباره ی سرکار خانم برومند مشاور تبلیغات اینترنتی

همچنین ببینید

?پنج راهکار برای ایجاد فرهنگ نوآوری در سازمان‌ها

خیلی از شرکت‌ها واقعا می‌خواهند فرهنگ نوآوری را در سازمان خود ایجاد کنند، فرهنگی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی پشتیبانی تلگرامی لاین استور